Tetova News

Pamje spektakolare nga lartësitë e Dubait (FOTO)

Këto foto spektakolare janë realizuar nga maja e qiellgërvishtëses më të lartë në botë në Dubai. Fotot i ka shkrepur një adoleshent i guximshëm rus. Marat Dupri i ka ven vetes mision që të ngjitet në kullat më të larta në botë për të realizuar foto spektakolare. Djaloshi nuk ka aspak frikë nga lartësitë, por i quan një sfidë personale.Flurudha

Popular posts from this blog

Shkëputje nga libri "SEKRETI"

Si u krijua universi, teoritë dhe procesi i plotë

Numrat "Fibonacci", numrat që mundësojnë jetën